На 11.06. се проведе вълнуващ приятелски волейболен мач между учениците на СУ “Константин Петканов” и ОУ „Христо Ботев“ с. Маринка. Срещата премина в дух на спортсменство, уважение и отборна игра, като участниците показаха отлични волейболни умения, тактическо мислене и борбеност.



