Приятелски волейболен мач между отборите на СУ „Константин Петканов“ и ОУ „Христо Ботев“, с. Маринка

На 11.06. се проведе вълнуващ приятелски волейболен мач между учениците на СУ “Константин Петканов” и ОУ „Христо Ботев“ с. Маринка. Срещата премина в дух на спортсменство, уважение и отборна игра, като участниците показаха отлични волейболни умения, тактическо мислене и борбеност.
🏐 Освен спортното съревнование, събитието даде възможност на учениците да създадат нови приятелства, да обменят опит и да затвърдят ценностите на честната игра. Инициативата е част от дейностите от Националната програма „Заедно в изкуствата и спорта“.